Jovanović zabio za pobjedu Korone

Bh. igrači odigrali po 90 minuta

U prvoj utakmici 25. kola poljske fudbalske lige Korona Kielce je sa 1:0 bila bolja od Lechie Gdansk.

Nakon lošeg prvog poluvremena u kojem nije bilo nekih posebnih prilika, domaća ekipa je u 56. minuti preko bh. internacionalca Vlastimira Jovanovića došla do vodstva, a kasnije će se ispostaviti i do pobjede.

S druge strane u redovima gostiju iz Gdanska svih 90 minuta odigrao je drugi bh. internacionalac Stojan Vranješ.

Korona je nakon tri utakmice bez pobjede konačno stigla do punog plijena, a pored postignutog gola Jovanović je bio najbolji igrač na terenu.