20

Komentari (20)

Koba84
Dade ga Lukic ja ja
nightcry
Auu, šovena na pasija preskakala po ovim portalima. Prevljak, Hamulić, Mulahusejinović su jedino "bolji" u etničkom kokošinjcu od ovog momka. Jovo je za Barbareza zamjena za Džeku, a vi u kolektivno plakanje i kod hodža po stravu.
DAVIS
Nemojte se za****vat
user1676648256
Realno neka igra bit će prilike ide Evropsko
Viveros2
Zato sto u nasoj ligi imas ovakvih igraca,ljudi ne za****vajte nas,pa ovakvi da su nam igrali baraz sad bi molili da nas ubace umjesto Irana,prosralo ga jednu sezonu i odmah klasa,tobe jarabi ko sve prati fudbal!
Hvar
Haj reci zašto ne
user1676648256
Na toj poziciji sto Lukic igra koga on može da zamjeni i dobije priliku Samo može mjesto u Avionu sa stuardesom zamjeni
Viveros2
Ljudi bgm povrsno gledate na fudbal,ta liga jeste kvalitetnija od nase,ali isto tako neku ozbiljnu minutazu na osnovu 20 golova u ovoj ligi da Lukic dobije to je bas neozbiljno,pa i Hamulic je kvalitetniji od njega to govore i klubovi u kojima je igrao,na stranu sto je dalabu i bez discipline,ja ne znam jeste li vi ovog pratili dok je igrao u BiH,u bilo kojoj drugoj ekipi sem Borca ne bi zabio 3 gola zivot dajem,ali eto imas srece pa te prosere ovako par golova i onda dobijes samopouzdanje,daj boze da grijesim i da bude Dzeko ali jako tesko…pa Koljic je ovu ligu preskocio davno pa nije dobijao prilike toliko,Kulenovic klasa za njega itd itd…
user929
@Viveros2, Lukic je dao 20 golova u prvenstvu Rumunije i koliko znam Rumunska je liga jaca od BiH Wwin lige, ima dobar kvalitet igraca u Rumuniji, garant da ce on dobiti ponudu na kraju sezone u nekoj jacoj ligi, ne zaboravite da se je Barbarez lomio hocel nece zvati Barjaktarevica i onda kad je Barjaktarevic dao dva gola na jednoj utakmici, onda je barbarez odlucio da pozove Barjaktarevica i naravno nije se pokajajo, tako isto moze biti i sa Lukicem, treba mu dati priliku i garant da ce Lukic iskoristiti priliku.
user1704739027
user1676648256
Šta će čekirati nije ni minutu odigrao za repku
user1676648256
Novinaru pa nismo spali na ovo brate roka je ipak 20 level ispred
user929
Treba Lukicu dozvoliti da igra, da se ne bi kasnije kajali. moja podrska za Lukica.
user929
Lukic je dao 20 golova u prvenstvu Rumunije i koliko znam Rumunska je liga jaca od BiH Wwin lige, ima dobar kvalitet igraca u Rumuniji, garant da ce on dobiti ponudu na kraju sezone u nekoj jacoj ligi, ne zaboravite da se je Barbarez lomio hocel nece zvati Barjaktarevica i onda kad je Barjaktarevic dao dva gola na jednoj utakmici, onda je barbarez odlucio da pozove Barjaktarevica i naravno nije se pokajajo, tako isto moze biti i sa Lukicem, treba mu dati priliku i garant da ce Lukic iskoristiti priliku.
crvenocrnitz
Za ovog je Prevljak magistar, doktor fudbala
Koba84
Ma ****m vam sve nacionalisticko. Treba da igra i lik sam hoce da igra. Nije ko pojedinci ne zavisi od supaka kao sto su Dodik i slicni. **** vas otac da vas ****. Nek igra i Panto i Anto samo nek srcem igram i nek se bori nek gine. ****m li vam majku nacionalisticku
nightcry
Pridružujem se!
crvenocrnitz
Dr.mr.sci Smail Prevljak
Pajkan
Realno gledajuci moze on ici ali da li ce igrati..pitanje je. Ali opet efikasniji je od onog tokmaka Bazdara. A i neke nafake od trke ili presinga kao kod Demirovica ni to od Bazdara neces vidjeti.
Pajkan
On ni u mrtvoj Poljskoj ne pravi razliku.
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.