Kadeti poraženi od Škotske

Poraz na otvaranju kvalifikacija

Kadetska fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je na otvaranju Elitnog dijela kvalifikacija u Mađarskoj od selekcije Škotske s 2:0.

Iako je naša selekcija pružila dobru utakmicu na kraju su izabranici Sakiba Malkočevića poraženi.

Prvo poluvrijeme nije donijelo mnogo uzbuđenja. Oba tima su imala po nekoliko pokušaja, a naša selekcija je za nijansu bila bolja.

Međutim, u nastavku je Škotska stigla do pobjede. Morrison je u 49. minuti susreta pogodio za vodstvo od 1:0.

Do kraja je naš tim imao više od igre. Pokušavali su stići do poravnanja, ali i pored nekoliko dobrih pokušaja na kraju nisu uspjeli da doći do pogotka.

Zato jeste Škotska. Igrala se 70. minuta kada je Harvie pogodio za konačnih 2:0.