Kadeti Sarajeva bolji od Slobode

Premijer liga, 22. kolo

Kadetski tim FK Sarajevo pobijedio je danas u 22. kolu Premijer lige tuzlansku Slobodu rezultatom 2:0.

Bordo tim je imao više od igre u ovom meču i na kraju je sasvim zasluženo stigao do pobjede.

Imali su mladi fudbaleri Sarajeva nekoliko dobrih šansi u prvom poluvremenu. Ipak, Sloboda je izrdžala sve napade i na odmor je otišla netaknute mreže.

Međutim, u nastavku su domaći fudbaleri slomili otpor gostiju. Do vodstva su stigli u 48. minuti kada Arnes Junuzović pogađa za 1:0, da bi pet minuta kasnije pobjedu domaćeg tima s penala zaključio Đani Salčin za konačnih 2:0.

Kadetska Premijer liga BiH, 22. kolo:

Sarajevo: Dizdarević, Bešić, Islamović, Imamović, Salčin, Junuzović, Hasančić, Bradarić, Jašarević, Alić, Đokanović.

Sloboda: Marget, Devedžić, Karić, Kovčić, Kapidžić, Hodžić, Omerović, Hidanović, Omić, Kadrić, Bulić.