Kadeti Sarajeva ubjedljivi na pomoćnom terenu Grbavice

Gostujuća pobjeda nad Željezničarom

A. Čaušević

U 18. kolu Premijer lige BiH za kadete na pomoćnom terenu stadiona Grbavica sastali su se Željezničar i Sarajevo.

Kadeti Bordo tima su danas bili bolji tim, a na kraju su slavili ubjedljiv trijumf pobijedivši rezultatom 0:3.

Gosti su nakon prvog poluvremena imali minimalnu prednost do koje su stigli u samom finišu. U 39. minuti je zabio Viteškić.

Na startu nastavka, tačnije u 47. minuti Sejmenović zabija drugi gol za goste, a konačna potvrda pobjede stigla ju 68. minuti kada je pogodio Hajdarević.

FK Željezničar U17 - FK Sarajevo U17 0:3 (Viteškić 39', Sejmenović 47', Hajdarević 68')

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-17:

FK Željezničar U17: Šito, Fejzić, Musić, Grubešić, Nikšić, Ćorić, Miftari, Mućaj, Kulašin, Elkaz, Bajrić.

FK Sarajevo U17: Šahinović, Ćosić, Atić, Sejmenović, Viteškić, Ramić, Jovašević, Erić, Hajdarević, Hodžić, Džafić.