Kako su igrači Celtica ispraćeni s Koševa?

Nakon pobjede 3:1

Celtic je večeras gostovao na Koševu u prvom meču prvog pretkola Lige prvaka, pa je slavio s 3:1.

Sarajevo je bolje otvorilo meč i povelo golom Oremuš u 29. minuti, no Johnston već u 35. pogađa za 1:1.

U šestoj minuti nastavka Edouard je postigao lijep gol za 2:1, a onda majstorija Scotta Sinclaira koji petom u 85. minuti postavlja konačnih 3:1.

Škotski prvak na pragu je drugog pretkola, a Sarajevu ipak ostaje mala nada pred revanš na Celtic Parku.

Nakon pobjede, igrači Celtica proslavili su malo sa svojim navijačima, a onda krenuli prema svlačionicama. Iako je bilo i malo zvižduka, uglavnom nisu bili meta ljutih navijača domaćeg tima po izlasku sa terena.

Mnogi su ih pozdravili, naravno oni su korektno odigrali, pokazali svoj kvalitet i zasluženo ostvarili pobjedu.