Kakvo ludilo: Tri golčine iz slobodnih udaraca u 15 minuta

Barcelona nakon prvog poluvremena vodi 3:1

Adnan Beganović
Teme:

U toku je susret Superkupa Evrope, a nakon prvih 45 minuta Barcelona protiv Seville vodi rezultatom 3:1.

Sevilla je mnogo bolje otvorila susret i već u 3. minuti je stigla do prednosti. Iz slobodnog udarca sjajno je pogodio Banega.

Međutim, prrednost Seville je kratko trajala, odnosno četiri minute kasnije Messi je stvari vratio na početak. Sjajni Argentinac je također majstorski pogodio iz slobodnog udarca.

I onda osam minuta nakon izjednačujućeg pogotka Messi postiže još jedan. Opet je argentinski velemajstor pogodio iz sloboddnog udarca.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Kada e očekivao kraj prvog dijela Rafinha je pogodio za 3:1. U video prilogu pogledajte golove...