Kapiten Mujdža igrao 90 minuta u novom trijumfu Freiburga

Šesto kolo 2. Bundeslige

Freiburg je u derbiju šestog kola druge njemačke Bundeslige slavio u Kaiserslauternu s 2:0.

Freiburg ima ambicije da se ekspresno vrati u Bundesligu i na dobrom je putu, buduć da nakon šest kola ima pet pobjeda i poraz.

Petu pobjedu su Mensur Mujdža  društvo ostvarili u Kaiserslauternu. Strijelci za nove bodove gostiju bili su Abrashi u 72. i Petersen u 87. minuti.

Mujdža je igrao 90 minuta i ujedno je bio kapiten svoje momčadi na ovom susretu.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

U ostalim današnjim susretima šestog kola Cvajte, Leipzig je s 2:0 savladao Paderborn, dok su Sandhausen i Bochum odigrali neriješeno (1:1).