Kapitulaciju konačno potpisao i tim Domžala, igrao i Horić

Prva liga Slovenije

Domžale su tek u jedanaestom kolu Prve lige Slovenije upisale prvi poraz sezone.

Rezultatom 2:0 na gostujućem terenu porazio ih je tim Celja. Strijelci za pobjednički tim bili su Orsič i Omoregie. Pogodak koji je postigao Orsič je prvi primljeni za Domžale u novoj sezoni.

Izdržali su 913 minuta. Kenan Horić igrao je svih 90 minuta u poraženom timu. Maribor je još jednom razočarao svoje navijačem remijem protiv Radomlja na gostujućem terenu.

Konačan rezultat glasio je 0:0. Koper je doživio težak poraz od Olimpije u Ljubljani rezultatom 4:0, a na ovoj utakmici nisu nastupili Čovilo i Ivetić.