Karačić: Ispunila nam se želja, ali opreza nikad dosta

Karačić: Ispunila nam se želja, ali opreza nikad dosta

Adnan Beganović

Fudbaleri Širokog Brijega u polufinalu Kupa Bosne i Hercegovine igrat će protiv Veleža. a trener momčadi s Pecare Branko Karačić zadovoljan je ishodom današnjeg žrijebanja.

Karačić smatra da je njegova momčad u ovom trenutku kvalitetnija od Veleža, ali u isto vrijeme poziva na oprez.

"Iskreno, i mi, ali i Borac, te Željezničar, priželjkivali smo Velež u polufinalu jer realno je mostarska momčad slabija od ovih ostalih. Međutim, to ne znači da ćemo lako shvatiti ove susrete, naprotiv, u iste ćemo uči jako motivirani jer želimo osvojiti trofej", za SportSport.ba je rekao trener Širokog Brijega Branko Karačić.

"Dobro poznajem momčad Veleža i cijenim rad Mirze Varešanovića, a jučer sam bio na seminaru sa svojim asistentima i čuli smo da Rođeni žele nas u polufinalu. Eto, želja im se ispunila. Očekujem dobre utakmice i naravno naš prolaz u finale", dodao je Karačić.

Zaprati NK Široki Brijeg, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
NK Široki Brijeg Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.