Kasimpasa upisala trijumf, susret obilježila majstorija Harisa Hajradinovića

Protiv Sivasspora

H. Zilić

U 21. kolu truske Super lig, Kasimpasa je odigrala odličan meč i na svom terenu savladala Sivasspor rezultatom 2:0.

Poveli su domaći sa 1:0 u šestoj minuti. Pravu majstoriju iz slobodnog udarca režirao je naš Haris Hajradinović i doveo domaće u vodstvo.

Nakon gola, Kasimpasa je nastavila sa napadima, a u 17. minuti Kara na asistenciju Koca pogađa za 2:0.

Imali su domaći još nekoliko prilika za ubjedljiviji rezultat, ali ostalo je do kraja 2:0.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Pored Harisa Hajraadinovića u timu Kasimpase nastup je upisao i Armin Hodžić, koji je u igru ušao u 75. minuti sisreta umjesto Erdogana.