Komentari (30)

miki30
Ovaj Fernandes će shebati Ronalda što se tiče penala.
ArmiNN
Brt lik dobro suta penale,jos od pocetka Sportniga mu ne brane penala,msm zasto npr Martial da suta kada imaju njega msm nije mk jasno znaci akk dobro suta penale treba da bude druga opcija za penale
Maestro
Svaka cast6na igri gosti al meni se čini da su ubjedljivo najgore sudije u Španiji i Engleskoj ko da se takmice ko će bit lošiji
Samo_nebo_je_granica
Ja mislim da je ovo zadnja utakmica OGS na klupi Uniteda... Ovo je sramota sta su uradili od onakvoga kluba u zadnjih 6_7 sezona...
MangasColoradas
Fale im mnogo sudije iz vremena Fergusona,tada nije bilo ni offsidea za igrace Uniteda,a penali se svirali ako ih ruzno pogledas.Bit ce bolje kad se ukine VAR,mada i ovako ih guraju jos uvijek,prosle sezone 14 penala od cega su 10 bukvalno izmislili da bi ih progurali u LP.Ove sezone vec 2,znaci oborit ce rekord koji su postavili prosle sezone po broju penala u jednoj sezoni.
realno_govoreci
@MangasColoradas kakav plaćenik hahahha.Lik najtrofejniji trener ti pričaš o sudijama,al šta ćeš,****** ******
Ade1987
Svaka tebi čast kad možeš ovoliko da pišeš ali samo da znaš da i posle ovoga poraza Manchester ima najviše osvojenih titula u Engleskoj i ne čitam tvoj komentar jer vjeruj postali su dosadni sudije ovo sudije ono a ti ćeš moj pročitati hahaha
@realno_govoreci ..Pa sto u Europskim takmicenjima nije bio najtrofejniji trener?..30 godina vodio ekipu i 2 puta na g*zove uspio osvojiti LP,prvo ga vile pronosale protiv Bayerna kad su dali 2 gola za minutu,ni oni ne znaju kako,gdje ih je Bajern derao 90 minuta,a onda na penale protiv Chelsea,gdje su su ih isto vile pronosale kad se Terry okliznuo i fulio penal.
Ribery
Svaka ti na mjestu..
AmarSahi
Potpune gluposti je sudija radio na meču, ono je crveni karton za Martiala a ono nije crveni karton za Shawa?
IMPERATOR
@Armin29 ti si najveći smrad na ovom portalu! Dok je Fergi bio trener, Man Utd je punio ekipe iz vrha PL i sa drugom postavom. USTATI I REĆI FERGUSON!
Armin29
sta se drug odmah Ferguson je trener za ovog papka
@IMPERATOR ..Punio je dok nije imao nikakve konkurencije i dok su imali sudije na platnom spisku.Cim su se pojavili Chelsea i Man.City sa lovom i on je primao po sest komada,sjetimo se samo tamburanja od CItyja 1:6.
@IMPERATOR ma pusti balavce.Počeli fudbal od juče pratiti a pričaju o Fergusonu
JJ90
Svaka čast !!! Nek' ste ih napunili!
Iskoristimo ovaj trenutak da se grohotom nasmijemo Manchester Penaltedu i njegovim navijacima BUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH...