Kayserispor minimalno savladao Medunjaninov Gaziantep

Bh. vezista odigrao cijeli meč

A. Haznadarević

U okviru 29. kola turske Super lige, na Gaziantepsporovom Gaziantep Kamil Ocak stadionu, gosti iz Kayserispora su slavili protiv domaćina s minimalnih 1:0.

Ekipa Roberta Prosinečkog je u goste došla sa samo tri boda više na kontu, pa se očekivala dosta tvrda i izjednačena utakmica, a tako je i bilo.

Samo jedan gol je odlučio pobjednika, a trenutak odluke se dogodio u 64. minutu, kada je Deivson Bobo doveo Kayserispor u vodstvo.

Treba istaći da je naš reprezentativac Haris Medunjanin odigrao svih 90 minuta meča za svoj tim.