25

Komentari (25)

mismali
Zaboravio si visinu suca 1,40 metara.. Odličan za suca prem lige
user1722353298
Bravo Magoda samo hrabro Allah te nagradio
STRAH2
Ma ko ih Yebe kada se oni raduju krađama koje Željo doživljava
Viveros2
Ne zelim istoriju zelim HISTORIJU :(
fare87
Strah me od tvog razmisljanja, pamet je skupa
Viveros2
Ma ovaj bilmez ne spava nocima,pojede ga nesto opasno,spržen decko 100% NIJE VRIJEME ZA SASTANKE
STRAH2
Neznam ko komentariše sve živo smradu jesil skupio muda izađeš iz stana
STRAH2
Viveros2 SA TAKVIM KAO ŠTO SI TI KOJI SLAVI KRAĐE KLUBA VELIČA RATNE ZLOČINCE NEMA SASTANKA I TAČKA
STRAH2
Viveros2 Vidiš dasi neki balavac koji je školu tek nedavno završio ja kada sam išao u školu bila je istorija škola se nalazi na Alipašinom polju prijeratni naziv Br.Je pa skontaj koja je ali mislim dasi ti neki došlo koji glumi Sarajliju nema šanse da skontaš
ratip irats
Pa nek onda zeljo povede borbu za pravdu! Ionako ste uvijek protiv sistema, a sistem uvijek koristite!!
STRAH2
Ma nemoj znaš li istoriju torpeda kako je nastao
STRAH2
Viveros2 Hoćeš na derbi da te provedem za rukicu
Viveros2
Bgm tesko da si ti skolu zavrsio,gledajuci pravopis,a jos teze da si ti SARAJLIJA,ipak ne znas gdje se sta nalazi :(
user1760616865
Ko se debilu raduje
STRAH2
Pročitaj malo jučerašnje komentare pa onda nešto napiši debilu
ratip irats
E moj ministre, ovo je trebalo prije 3-4 pokrenuti!!
ratip irats
inoxsteel
Već traže alibi za poraz Bit će kuknjave
Manijakalnos
STRAH2 Upravu si izgleda daje ovaj,Viveros2 neki papak koji je došao u Sarajevo,i glumi Sarajliju dabi se što prije uklopio
Viveros2
Hvala Allahu pa neces SARAJLIJA, ne bi,s tobom,tuga velika kakav pravopis ovih nazovi SARAJLIJA
Manijakalnos
Viveros2 Nebi stobom vodio diskusiju, vidim da komentarišeš sve živo onaj ko je rođen, i odrastao u ovom gradu nema takvo ponašanje i papanluk koji ti ispoljavaš pozdrav.
Manijakalnos
Akademik neznam zaista šta ti ovde radiš bolje da počneš pisati lektiru
Viveros2
Eto hajde neka bude tako kako ti kazes(mada daleko od toga),ali sta cemo sa tvojim pravopisom SARAJLIJA hahahah “upravu” pa zarez prije i pa daje hahahahah
Kuuler
”Manijakalnos”, nemoj ti zivota ti nekome spocitavati da je papak, s takvim silovanjem bosanskog jezika, mene bi sramota bilo
Manijakalnos
Kuuler Iskuliraj malo nemoj biti guzni haver ovog Viverosa2 koji sve komentariše
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.