Kiša golova u Centru, Bosna Sema korak bliže Prvoj ligi

Druga liga Centar, 26. kolo

Fudbaleri Bosne Sema pobijedili su Krivaju iz Zavidovića s 2:1 u susretu 26. kola Druge lige grupa Centar.

Domaći su poveli nakon pet minuta igre. Mrežu gostiju pogodio je Kovačić za 1:0, da bi prava drama bila viđena u finišu.

Prvo Mujić kod domaćih ne koristi penal u 81. minuti, kazna stiže tri minute kasnije kada Mehić pogađa za 1:1 i taman kad se činilo da će meč završiti neriješeno Bosna stiže do pobjede. Mujić je ispravio grešku u drugoj minuti nadoknade za pobjedu od 2:1.

Bosna Sema je sada šest bodova ispred Radnika iz Hadžića četiri kola prije kraja prvenstva.

Ostale utakmice su bile jako efikasne. Tako je na šest susreta postignuto čak 25 pogodaka, nešto više od četiri po meču.