Nakon utakmice sa Topnicima
Klopp priznao kako njegova momčad ima velike probleme u odbrani
Šef Redsa Jurgen Klopp je poslije spektakularne utakmice na Emiratesu protiv Arsenala rekao kako njegova momčad ima očite probleme u odbrani.
Vodio je Liverpool sa 2:0, međutim u pet ludih minuta njihova je odbrana kapitulirana čak tri puta, ali ipak su na kraju uspjeli doći do boda, kada je Firmino postigao pogodak za 3:3, što je bio konačan ishod meča.
Nijemac je nakon utakmice bio frustriran pogreškama svojih defanzivnih igrača.
"Imali smo očite probleme u pet minuta, tako je kako je. Individualni problemi", rekao je Klopp, pa zatim nastavio:
"U tom periodu smo odigrali katastrofalno, onda smo uspjeli da se vratimo i postignemo gol. Minimalno što smo zaslužili iz ovog meča je bod."
Klopp nije bio zadovoljan sa nekim odlukama suca Martina Atkinsona, pa je bio agresivan uz liniju, te je dobio nekoliko upozerenja, međutim sudija ga nije poslao na tribine.
"Ništa ozbiljno se nije desilo. Samo sam bio agresivno sretan. Bacio sam bocu na zemlju, možda nije lijepo, ali već sam uputio izvinjenje", izjavio je trener Redsa.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.