Knowledge će ući u historiju zbog nevjerovatnog promašaja!

Ime mu na engleskom znači "znanje", ali...

E. Čaušević

Reprezentacije Ugande i Zimbabvea odigrali su 1:1 u drugom kolu grupne faze Afričkog kupa nacija.

Uganda je povela sa 1:0 u 12. minuti golom Okwija, ali je Zimbabve u finišu drugog poluvremena uspio da izjednači na 1:1 kada je gol postigao Billat.

No, Zimbabve je mogao do pobjede, a u centru pažnje bio je Knowledge Musona koji je sigurno sada vlasnik jednog od najvećih promašaja ikad.

Njegovo ime na engleskom znači Znanje, ali barem ono fudbalsko nije uspio da pokaže. Naravno, postao je hit na društvenim mrežama zbog nestvarnog promašaja.