Kodro ušao sa klupe i pogodio za trijumf Osasune

Osasuna lider na tabeli

Kenan Kodro, sin proslavljenog bh. nogometaša Mehe Kodre, postigao je večeras pogodak za Osasunu.

Osasuna je u okviru četvrtog kola španske Segunda divizije savladala Leganes rezultatom 2:1, a prvi gol na utakmici viđen je tek u 43. minuti.

Za vodstvo Osasune pobrinuo se Torres, da bi u 58. minuti Lazaro pogodio za izjednačenje. Ipak, konačan rezultat u 67. minuti postavio je Kodro.

Bh. internacionalac je šansu za igru dobio u 64. minuti i na sjajan način odužio se treneru Monrealu. Današnji trijumf osigurao je Osasuni lidersku poziciju na tabeli.