Konjuh poražen i u revanšu
Živiničani izgubili sa 14 golova razlike

Kup pobjednika kupova za rukometaše

Rukometaši Konjuh poraženi su i u revanš susretu trećeg kola Kupa pobjednika kupova od objektivno kvalitetnije ekipe Valladolida, te se tako oprostili od ovog takmičenja

Nakon što su prvom meču slavili sa 25:16, Španci su večeras trijumfovali rezultatom 34:20. Od samog početka susreta domaći su nametnuli svoj tempo igre, a na poluvrijeme se otišlo saa prednošću Valladolida od devet golova prednosti (17:8).

U nastavak susreta domaći su ušli još odlučniji da ostvare trijumf pa su serijom od 4:0 došli na 21:8. Ipak, naša ekipa se brzo konsolidovala i serijom 7:4 stigla na deset golova zaostatka u 46. minuti utakmice. Četiri minute prije kraja Valladolid je imao 14 golova prednosti (31:17), a istu razliku su zadržalih i do konačnih 34:20.