Rahmanović konačno "proradio" u Konyasporu

Ušao s klupe, pa upisao asistenciju za remi svog tima

E. Čaušević

Fudbaleri Konyaspora danas su na svom terenu remizirali protiv Ankaragucua (1:1) u meču 33. kola turske Superlige.

U prvom poluvremenu nije bilo golova na ovoj utakmici, a do prednosti su došli gosti u 65. minuti utakmice.

Pinto je bio asistent, a mrežu Ibrahima Šehića zatresao je Badji. No, potom je domaći trener u 75. minuti u igru odlučio uvesti Amara Rahmanovića što je bio odličan potez.

Samo dvije minute kasnije Rahmanović je asistirao za Shengeliju koji je pogido za 1:1 što je bio i konačan rezultat ove utakmice. Asistenciju dojučerašnjeg igrača Sarajeva pogledajte OVDJE.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Šehić i Hadžiahmetović su odigrali cijeli meč za Konyaspor, dok je Rahmanović 15 minuta prije kraja zamijenio Denija Miloševića.