Ugledajte se na istočne komšije koji za austrijskog reprezentativca Kalajdžića pišu da je Srbin.
Slobodno napišite Švedska na krilima Bošnjaka preorala Prištinu.
Ma kome je to bitno više? Neka stave da je taliban! Pusti se ba više tih priča, da igramo u kombinovanom sastavu pod zastavom Juge bili bi prvi na tabeli, strah i trepet.. Ovako nam se zapadne sile smiju, jedan narod, tri jezika, tri nacije (?), tri religije.. A u Njemačkoj reprezentaciji igraju Turci, Afrikanci, Poljaci, Arapi itd..
Otkud ti znaš kako se on izjašnjava?
Čovjek je državljanin Švedske i kao Šved igra za njihovu reprezentaciju, porijeklo mu je iz Bosne i Hercegovine gdje ne žive samo Bošnjaci, ne znam šta ti nije jasno???
Porijeklo mu je bošnjačko, sin od Šefika Ibrahimovića iz Bijeljine, samim tim htio ne htio on je Bošnjak. Naravno da u Bosni ne žive samo Bošnjaci, to nije sporno. Nego ne znam zašto tebi smeta činjenica da je Zlatan Ibrahimović Bošnjak?