KRAJ: Željezničar - Krylya Sovetov 0:0

Prijateljski meč u Antaliji

Fudbaleri Željezničara danas će na pripremama u Antaliji odigrati prijateljski meč protiv ruske ekipe Krylya Sovetov Samara.

90' - KRAJ! 0:0

85' - S. Stevanović je napustio igru, a ušao je mladi Beširević.

79' - Željo je mnogo bolji tim od Samare danas, ali zakazala je realizacija.

75' - Dino Hasanović je u igri umjesto Darka Markovića.

71' - Osmanković je u igri umjesto Boccaccinija.

62' - Zakarić promašuje stopostotnu šansu nakon ubačaja Stevanovića.

61' - Nikolić u igri umjesto Lendrića

56' - Velika šansa za Željezničar nakon kornera. Šutirao je Stevanović, ali brani golman Krilyje.

52' - Dobra šansa za Ruse, ali Fejzić brani.

46' - Petrović je napravio nekoliko izmjena. Stanić je u igri umjesto Stojanovića, Radinović umjesto Blagojevića, Bekrić umjesto Zebe i Fejzić umjesto Kjosevskog.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

45' - Kraj prvog poluvremena. Golova nema, a Željo je veoma lako mogao imati prednost barem od jednog gola.

38' - Još jedna velika šansa. Boccaccini sa tri metra šuta preko gola.

34' - Ivan Lendrić nije uspio realizirati penal. Njegov šut sa bijele tačke je odbranio golman ruskog kluba.

26' - Lendrić u sjajnoj šansi, ali gola nema. Veliki promašaj s pet metara.

15' - Prvi pokušaj Plavih. Stevanović je šutirao s desne strane, ali slabo.

12' - Kjosevski dobro brani udarac jednog igrača Samare. Ostaje 0:0.

10' - Nema prilika u dosadašnjem dijelu meča.

1' - Počeo je meč. Nema uzbuđenja.

Željo od prve minute igra u sastavu: Kjosevski, S. Stevanović, Boccaccini, Bogičević, Stojanović, Marković, Blagojević, M. Stevanović, Zeba, Zakarić, Lendrić.

Zaprati FK Željezničar, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: