Križman u 92. minuti srušio Vranješov AEK

Bivši napadač Želje pogodio za pobjedu

Danas je odigran prvi meč polufinala grčkog Kupa u kojem je Larissa neočekivano slavila nad AEK-om rezultatom 2:1.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, a onda je Shojaei u 51. minuti zabio za vodstvo AEK-a od 1:0.

Samo šest minuta kasnije, Larissa je poravnala na 1:1 a strijelac je bio Nazlidis iz penala. Kada se očekivao kraj susreta, domaći su došli do potpunog preokreta a pobjedonosni gol je postigao bivši napadač Željezničara Sandi Križman.

Za AEK je svih 90 minuta odigrao Ognjen Vranješ, koji je u 30. minuti dobio žuti karton.

Interesantno, revanš meč ova dva tima igra se tek 18. aprila u Atini, a pobjednik dvomeča će u velikom finalu igrati najvjerovatnije sa PAOK-om koji je u prvoj utakmici kao gost bio bolji od Panioniosa sa 3:1.