Pogledajte gol Krpića: Željezničar korak od drugog pretkola!

FK Željezničar je uspio da postigne novi gol i da ponovo povede u Bakuu protiv Dinamo Minska.

Nakon 2:2 u prvoj utakmici na Grbavici, Plavi su večeras poveli autogolom u prvom poluvremenu, ali su ni iz čega primili gol. Mulalić je skrivio penal, pa su Bjelorusi izjednačili na 1:1.

Ipak, desetak minuta prije kraja ponovo Jašarević po lijevoj strani prolazi i šalje povratnu loptu, a Krpić pogađa za 2:1.

Sada Željezničar ima ukupnih 4:3 i na korak je od drugog pretkola Konferencijske lige.

Treba svakako napomenuti da Željo ima određenih problema nakon prvih 45 minuta igre. Cocalić je morao izaći zbog povrede, a čak trojica igrača su dobila žute kartone.

Sudija Očenaš iz Slovačke je kaznio svaki jači prekršaj Plavih, pa se moraju paziti Rustemović, Drina i Amoah.

DINAMO MINSK: Lapukhov, Politevich, Svirepa, Sachivko, Orinho, Rylach, Selyava, Bykov, Bakić, Morozov, Bakhar.

Potražite više informacija na temu UEFA Konferencijska liga:

ŽELJEZNIČAR: Mulalić, Kosorić, Cocalić, Drina, Rustemović, Biber, Mekić, Galić, Jašarević, Amoah, Krpić.

Pogledajte snimak gola Krpića, koji bi mogao biti zlata vrijedan za FK Željezničar.

Zaprati FK Željezničar, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Željezničar Moje Teme

vuckobih
Izdrži Željo pa da na miru gledam Sarajevo
1 0
BogatiDijasporac
Jbt, Mulalic onakav kiks, a onda ovakve odbrane na kraju utakmice. Bore se momci, nema im se sta prigovoriti. Haj'mo Bosno veceras.