Krunić asistent u pobjedi Empolija

Odličan meč bh. reprezentativca

Ekipa Empolija pobijedila je kao gost Perugiju sa 2:4 u susretu 21. kola italijanske Serije B.

Do važna tri boda ekipa za koju nastupa Rade Krunić stigla je u jednom zaista sjajnom meču koji je donio šest golova.

Poveli su gosti u devetoj minuti. Strijelac je treći brat Donnarumma, napadač Emolija Alfredo za prednost od 0:1.

Deset minuta kasnije Perugio je poravnala preko Di Carminea, ali je Caputo već u 22. minuti donio novu prednost gostujućem timu (1:2).

Novi gol u mreži domaći viđen je u 36. minuti. Viđena je sjajna kontra, asistirao je Krunić, a pogodio je ponovo Donnarumma za 1:3 nakon 45 minuta igre.

Četvrti gol Empoli postiže u 56. minuti, a ovog puta je vlastitu mrežu pogodio Volta (1:4), da bi samo dvije minute kasnije Di Carmine postigao gol za ispostaviće se konačnih 2:4.

Rade Krunić je odigrao veoma dobrih 90 minuta.