Krupa nakon preokreta poražena od Gorice
Kvalitetna provjera za bh. premijerligaša

Poraz bh. premijerligaša u prijateljskom meču

S. Mlaćo

Krupa je reprezentativnu pauzu iskoristila za odigravanje prijateljske utakmice protiv FK HNK Gorica, četvrtoplasirane momčadi 1. HNL.

Susret odigran na stadionu Velika Gorica pripao je na kraju Gorici 2:1, iako je naš premijerligaš poveo u 23. minuti pootkom Nikole Dujakovića.

Domaći su izjednačili u 43. minuti preko Lovrića, da bi petnaest minuta prije kraja Zenko donio pobjedu Gorici.

Krupa će naredne subote na svom terenu u okviru 18. kola Premijer lige na svom terenu ugostiti sarajevski Željezničar.