Krupa u Hrvatskoj poražena od Kopera sa 3:2

Prijateljski susret

Fudbaleri Krupe poraženi su danas u prvoj prijateljskoj utakmcii u sklupu priprema u Hrvatskoj od slovenskog Kopera sa 3:2.

Koper je golovima Glavaša i Šolaje vodio sa 2:1 nakon prvog dijela. Strijelac za Krupu je bio Savić.

U 60. minuti Milanović je promašio penal. Polovinom drugog poluvremena Verunica postiže pogodak za 1 - 3 da bi konačan rezultat susreta postavio Puzigaća 11 minuta prije kraja meča.

Sastav Krupe: Ilić, Nikolić S, Makitan, Dekić, Dujaković, Nikolić L, Savić, Marjanović, Šipovac, Aganspahić. Još su igrali: Kutić, Guskić, Nikodijević, Puzigaća, Modić A, Milanović, Mandić, Jelić i Vrebac.