Haos u Prijedoru, žestoki protesti fudbalera i klupe Rudara

Dva crvena za domaćine

Haris Zilić

Napeto je u Prijedoru u utakmici osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine između Rudar Prijedora i Borca iz Banja Luke.

Rudar je poveo sa 1:0 golom Demonjića 13. minuti, Borac je poravnao u preko Piščevića u 43. minuti i 1:1 je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku ludnica na terenu.

Rudar je ostao sa devet igrača u kratkom vremenskom periodu.

U 70. minuti drugi žuti dobio je Sajak. Nekako se stiče dojam da je sudija jedva čekao da iz džepa izvuče karton.

Nakon toga u 74. minuti još jedan crveni karton za domaće nakon čega je krenuo protest domaćina.

Nastala je gužva na terenu, protesti klupe Rudara.

Sve je začinjeno i žutim kartonom za domaću klupu.

Drugi crveni dobio je strijelac gola Demonjić tako da Borac u finiš meča ulazi sa dva igrača više.

Prijedorska ekipa je danas odigrala odličan meč, ali sada se situacija na terenu potpuno mijenja.

Potražite više informacija na temu Kup BiH:

Glavni sudija meča je Dragan Kesić iz Gradiške, pomoćnici su Božidar Rustić također iz Gradiške te Davor Maksimović iz Doboja.

Četvrti arbitar na današnjoj utakmici je Dragan Todič iz Doboja.

Zaprati FK Borac, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: