Lacazette postigao dva gola za minutu!

Vraća Lyon iz mrtvih

Iako se činilo da Lyon više nema šta tražiti u polufinalu Evropske lige kada je Ajax i u večerašnjoj utakmici poveo sa 1:0, Lavovi izgleda još nisu rekli svoju posljednju riječ.

Za povratak Lyona iz mrtvih pobrinuo se Alexandre Lacazette, koji je postigao dva gola za samo jednu minutu.

Prvo je najbolji strijelac Lyona u 45. pogodio iz penala za 1:1, da bi nepunih 60 sekundi kasnije donio preokret i veliku nadu domaćim da ipak mogu izboriti finale.

Lyon na poluvremenu vodi sa 2:1 i potrebna su mu još dva gola za produžetke, a tri za prolaz dalje.