Lampard nakon gola Chelseaju

Lampard: Teško mi je, nisam očekivao ovakav oproštaj

Midhat Šljivak

Frank Lampard je danas ukrao dva boda Chelseaju. Ušao je u igru protiv tima u kojem je proveo 13 godina, te je Manchester Cityju donio bod pogotkom za 1:1.

Nakon meča Lampard je bio izuzetno potresen...

"Navijači Chelseaja su uzvikivali moje ime i ovo je bio veoma emocionalan trenutak. Nisam očekivao da se na ovaj način oprostim od navijača Chelseaja. Ne znam šta da mislim u ovom trenutku. Osjećanja su mi pomiješana", reko je Lampard, te je dodao:

"Teško mi je u ovom trenutku. Međutim, bilo bi neprofesionalno da nisam kako treba radio svoj posao", istakao je Lampard.


Manchester City 1-1 - Chelsea - Frank Lampard... by beanymansports

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti

Najčitanije iz kategorije