Niko prisutan ne može da vjeruje čemu svjedoči na meču Lens - Metz!

Peto kolo Ligue 1

Eldar Ganibegović

Nevjerovatnu utakmicu u okviru 5. kola Ligue 1 igraju Lens i Metz i niko prisutan na stadionu vjerovatno ne može da vjeruje šta se dešava na terenu.

U terminu od 21 sat na Bollaert-Delelis stadionu u okviru 5. kola francuske Ligue 1 sastaju se Lens i Metz.

Rezultat nakon prvih 45 minuta je 0:1 za goste, a jedini pogodak do sada na meču je postigao Asoro u 37. minuti.

Ne bi to bilo ništa čudno da Lens nije favorit na ovoj utakmici i da to zaista i ne pokazuje na terenu.

Statistika je apsolutno na strani domaćina. Naime, Lens ima 16 šuteva, od čega pet u okvir gola, dok je jedini šut Metza završio u mreži domaćina.

Opis nije dostupan.

Ako se ovako nastavi i u drugom poluvremnu, teško je očekivati da će Metz izvući i bod, s obzirom na to da je Lens zaista dominantan.

Nakon gola gostiju, Lens je imao kolosalnu šansu za izjednači u 44. minuti, ali je Oukidja nevjerovatno odbranio šut Vahija.

Ostaje da vidimo šta će biti do kraja utakmice u kojoj se Lens priprema i za nastup u Ligi prvaka naredne sedmice.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Podsjetimo, ranije danas u okviru istog kola igrali su Rennes i Lille, a rezultat je na kraju glasio 2:2.