17

Komentari (17)

Zoilomas
Treba se igracima dati presvuci 3 puta u utakmicama s losim vremenom, trebaju imati mogucnost promjeniti majce na poluvemenu i po joednom tokom utakmice ali cijela ekipa da bude spremna pa kad sudija svira za ciscenje terena ili za promjenu odjece igraci imaju po 2 minute da ih zamjene. Mislim ovo je stvarno grozno gledati kako se ljudi muce protiv prirode. Kad je igracu dali to bio Messi ili nekom drugom hladno onda jednostavno misici nemogu funkcionisati kako trebaju radi treskavice. Bez zezanja sta je 2 min po poluvremenu za zdravlje igraca i bolju igru na obje strane.
Untouchable
Haha cc koji fenomen, pa ima ljudi koji kanale kopaju za sitne pare a ti se smilovao na ove koji dok s*ru zarade vise nego i ja i ti za mjesec dana ako ne i vise.
Handofsibir
Ukoliko nema uslova za igru, tekma se privremeno prekine
Zoilomas
Upravu si za plate ali ipak treba se nesto uvesti radi igre same jer ko zna da je neki igrac zagrijan umjesto hladan pao bi jos koji gol.
Zoilomas
Pa za taj prekid zasto igraci nesmiju promjeniti majce? Mislim vec je prekinuta utakmica tako da nebi smetalo
dinass
Strucnjaci htjeli smjeniti Zidana prije par kola a vidite sada,prvi na tabeli,idu dalje u LP i to bez cijele odbrane i Hazarda.
Handofsibir
Natopljen znojem postaje tezak, logicno je da ga skine ako moze
dinass
Nadam se da si to rekao ironicno hahahah
Handofsibir
Nije ga ni obukao, vec je i on bio mokar. Sta je s ostalima, drugi kisobrane nose
bazaorao
Kako ste strucnjaci
user1605031381
Sudija je ukrao 3 i pol minute samo zato jer je mijenjao opremu, a on produži samo 4 minute utakmice iako je osim toga bilo i 6-7 izmjena na utakmici. Jedva je čekao da svira kraj. Real je smrdljiv klub uvijek bio
Hanson091
Pogledaj prenos i vidjet ces da je od trenutka prekida do nastavka utakmice proslo 1:57 sekundi, o kakve 3 minute vi pricatee Da ste dali gol u 60 minuti ne bi plakali za te 3 minutee
Barca.forever
@Hanson091 Nije 3 minute nego 2, nema šta razlika je...
Mehinaldo
Covjek je najbolji zadnjih deset godina sve postujem i razumijem da nece trcati protiv cadiza ali mi nije jasno da prehoda el clasico i to deseti put zaredom protiv priza igrao samo kad ima loptu pa brate ganjaj i trci malo trudi se kapiten si ljudi trce oko njega ganjaju rezultat on se kurci nije mi jasan debil pravi majke mi pa jesil normalan vise i oni ga gledaju inkunu se u njega e nek ih i dere kad moze pisa se po klubu nece da igra na ljeto pa ostane ekipa zbog njeg stagnira nije posteno od njeg sve je dao barsi ok ali dali su i drugi sta dao je i xavi i iniesta pa su gospoda ostali
Mehinaldo
Sta ce ker kad hoda cijelu utakmicu normalno ke da mu je zima sto nije zima miguezi covjek trcao pogino sto casemiru nije hladno klizno 20 puta trci covjek a ovaj ker samo hoda i nije ga stid presvlaci se ko kakva treba debil pravi
Messi sinoć baš i nije hodao. Nekoliko puta je se vraćao i gotov do svog gola uz standardno vraćanje do Busquetsa da prenese loptu na protivničku polovinu