Leotaru minimalac protiv Borca KD i četvrtfinale

Kup Republike Srpske

D. Vejo

Osmina finala Kupa Republike Srpske donijela je uzbudljiv meč u Kozarskoj Dubici gdje su snage odmjerili domaći Borac i trebinjski Leotar.

U jednom izuzetno tvrdom i uzbudljivom meču, više sreće i spretnosti imali su gosti iz Trebinja koji su slavili minimalnim rezultatom 0:1 i tako obezbjedili plasman u četvrtfinale takmičenja.

Jedini gol na utakmici, postignut je u prvom poluvremenu. Igrao se 10. minut, a Ristić pogađa za Leotar i plasman dalje.

Drugao dionica susreta protekla je u pokušajima kako jedne tako i druge ekipe, ali sve se svelo na to.