Levante preokretom do pobjede nad Eibarom

Primera, 26. kolo

Fudbaleri Levantea u sklopu 26. kola španske Primere savladali su Eibar rezultatom 2:1.

Iako je poluvrijeme završeno bez golova, u nastavku susreta viđena su tri pogotka. Prvo je 55. minuti gostima vodstvo donio Berjon, a samo deset minuta kasnije za izjednačenje Levantea pobrinuo se Barral.

Levante je vrlo brzo uspio doći i do preokreta, za koji se u 67. minuti pobrinuo Uche koji je ujedno postavio i konačnih 2:1.

Levante se nakon današnje pobjede nalazi na 16. poziciji sa 25 osvojenih bodova, dok je Eibar na 13. mjestu sa dva boda više.