LIVE: BiH - Farska Ostrva 45:28

KRAJ SUSRETA!
 BiH je ostvarila istorijsku pobjedu nad Farskim Ostrvima jer je pobjeda od 17 golova razlike najveća u istoriji!  Uskoro izvještaj sa utakmice i foto-galerija, ostanite uz SportSport.ba

58. minut Odličan je i Veselinov, koji je za kratko vrijeme provedeno na parketu postigao 4 gola.

56.minut

Vrlo dobar Harmandić nakon sjajnog prodora pogađa gol Farana.

54. minut

Veselinov pogađa za svoj drugi gol. BiH vodi velikih 15 golova razlike.

51. minut

BiH vodi sa 15 golova, Veselinov se upisao u listu strijelaca.

49. minut

Farani sa 4 igrača u polju. Obradović sedmi gol, za plus 15 za BiH

48. minut

BiH igra odlično, što se odrazilo i na rezultat. Je li na pomolu rekordna pobjeda bh. tima??

45. minut

Hanursason sa osam golova prvo ime gostiju, ipak prednost BiH lagano raste, a naši rukometaši sad imaju i igrača više

43. minut Obradović fenomelanlo prolati i postiže svoj šesti gol! BiH vodi 12 razlike

41. minut

I Toromanović postiže svoj peti gol, a BiH konačno ima plus 11!!

40. minut

BiH nikako ne možepreko 10 golova razlike, Obradović i Prce predvode strijelce sa po 5 golova

37. minut

BiH ima dva igrača više, jer su Farani zaradili dva isključenja.

36. minut

Buljugija promašio kontranapad. BiH i pored toga vodi sa deset golova razlike.

34. minut

Obradović ponovo pogađa za BiH koja odlazi po prvi put na 10 golova prednosti.

32. minuta

Obradović devet metara pogađa za svoje treći gol  i 22. za BiH.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

BiH na odmor odlazi sa solidnih devet golova prednosti, mada se mora reći da bi ta prednost bila i veća da bh. igrači nisu napravili 9 greški u napadu. Ostanite i dalje uz SportSport.ba!

29. minut

Christiansen pogađa sa desam metara za smanjenje na 12:20

27. minut

BiH konačno igra onako kako zna! Toromanović i Prce sa po 4 gola predvode bh. rukometaše do velikih plus 9!

25. minut

Toromanović sjajnim lobom pogađa za 17:10 i svoj 200. gol u nacionalnom dresu.

23. minut

Nikola Prce sa dva uzastopna gola dovodi BiH na plus šest. Grahovac na golu sakupio već 11 odbrana!!

21. minut

BiH golom Harmandića odlazi po prvi put na pet golova prednosti.

19. minut

Doborac na asistenciju Mustafića pogađa za 10:6. BiH ima igrača više na parketu

17. minut

Buljugija pogodio sa sedam metera za svoj treći gol. Hanurason uzvratio na drugoj strani.

15. minut

BiH i dalje ne može otići na neku vežu prednost. Veliki broj tehničkih grešaka u napadu bh. tima. Grahovac već osam odbrana.

13. minuta

Nebojša Grahovac sa već sedam odbrana najbolji za sada u bh. timu. Doborac dovodi na tro gola razlike! Farani traže time-out. Ostanite uz SportSport.ba

10. minuta

Prilično nervozna igra na obje strane, sa jako malo golova. BiH se muči poprilično u napadu, dok je u odbrani to mnogo bolje.

8. minut

BiH povela sa 2:0, ali Farani stigli na 2:3. Toromanović isključen na dvije minute.

4. minut

Još uvijek bez golova. Grahova skupio već tri odbrane, a bh. igrači u napadu za sada bez ideje.

1. minut

Počeo je susret. Grahovac već dvije odbrane na golu BiH!

13:59

BiH će danas biti bez kapitena Enida Tahirovića, kojeg je selektor Demirović najvjerovatnije ostavio da se odmori

13:50

Poštovani posjetioci portala SportSport.ba dobro došli na Live prenos susreta 2. kola kvalifikacija za EP između selekcija BiH i Farskih Ostrva. Ostanite uz najsposjećeniji sportski portal u BiH i ispratimo zajedno naše rukometaše do pobjede...