Preokret Liverpoola protiv Ville, Alexander-Arnold zabio fenomenalan gol za pobjedu
Foto - EPA

Redsima tri boda

Liverpool je savladao Aston Villu sa 2:1 u susretu 31. kola Premiershipa.

U zaista dobroj utakmici Redsi su stigli do važnog trijumfa u borbi za Ligu prvaka, a gol za pobjedu je postigao Trent Alexander-Arnold.

Villa je stigla prva do gola u ovom meču. U 43. minuti Ollie Watkins zabija za 0:1.

U nadoknadi prvog dijela Liverpool zabija gol. Ipak, VAR je pokazao nevjerovatan ofsajd i Redsi su ostali bez izjednačenja.

Ipak, nakon desetak minuta igre nastavku Liverpool je izjednačio. Za 1:1 je zabio Mohamed Salah.

Pobjednički gol viđen je u prvoj minuti nadoknade. Trent Alexander-Arnold spektakularno pogađa za konačnih 2:1 i velika tri boda za Redse.