Nezapamćena kriza na Anfieldu
Foto - EPA

Novi poraz Redsa

Liverpool je danas doživio novi šok.

U 27. kolu Premiershipa tri boda sa Anfielda odnio je Fulham koji je slavio pobjedu sa 0:1.

Ponovo je tim Jurgena Kloppa izgledao poprilično očajno. Istina, imali su nekoliko dobrih šansi, ali Fulham se odbranio.

Jedini gol na ovom meču viđen je u 45. minuti meča. Mario Lemina je prekrasno zabio za 0:1.

Šansi je u nastavku bilo još. Ipak, mreže se nisu tresle, pa su gosti sa Craven Cottagea došli do velika tri boda u borbi za ostanak.

Liverpoolu je ovo šesti uzastopni poraz na kultnom stadionu i očigledno je na Anfieldu velika kriza.