Liverpool gubio 0:2, pa se ozbiljno naljutio i protivnika ponizio

Redsi siloviti u drugom poluvremenu

Liverpool je u pripremnom meču pred početak nove sezone u Premiershipu savladao Blackpool sa 7:2.

Loše je engleski prvak ušao u ovaj meč. Blackpool je glovima Hamiltona i Yatesa vodio sa 0:2 nakon 33 minute igre, no Redsi su se potom naljutili i zabili su im sedam golova u ostatku utakmice.

Do poluvremena su smanjili zaostatak na 1:2 pogotkom Matipa, da bi u nastavku potpuno razbli protivnika.

Pogađali su redom Mane, Firmino, ElliotMinamino Origi i Van den Berg za uvjerljivu pobjedu Redsa od 7:2.

Liverpool novu sezonu u kojoj će braniti titulu otvara utakmicom na Anfieldu protiv Leeds Uniteda.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: