Ljepotica na Tušnju, Sloboda okrenula 0:2

Premijer liga

Sloboda i Mladost odigrali su jednu ‘ludu’ utakmicu na Tušnju. Domaćin je na kraju slavio s 3:2.

Sloboda je rasterećeno dočekala današnji susret, dok tim iz Velike Obarske pokušava da se spasi ispadanja.

Mladost je imala 2:0 vodstvo u Tuzli do 60. minute, a onda veliki preokret tuzlanskog kluba.

Autogolom Mehmedagića donio je gostima neočekivano vodstvo u 21. minuti, da bi Komarčević u 60. povisio na 2:0.

Odmah nakon gola Komarčevića, Mehidić smanjuje na 2:1. Desetak minuta kasnije Ahmetović pogađa za izjednačenje.

Isti igrač je ubrzo postigao još jedan gol i donio Tuzlacima pobjedu, te će crveno-crni ostati najmanje na osmoj poziciji na kraju.

Što se Mladosti tiče, ona je na pretposljednjem mjestu sa 25 bodova, te će u narednom kolu ugostiti Zvijezdu i pokušati da ostane u ligi.

Sloboda - Mladost 3:2 (Mehidić 62, Ahmetović 72, 75/ Mehmedagić 21 - ag, Komarčević 60)

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: