Ljevaković pogodio u porazu Teplica

Prijateljska utakmica

Do početka drugog dijela sezone u češkoj Synot ligi ostalo je još svega sedam dana.

Fudbaleri Teplica pauzu su iskoristili da odigraju novu pripremnu utakmicu, a protivnik su bile Češke Budejovice koje su na kraju slavila rezultatom 3:1.

Pesek je Češke Budejovice doveo u vodstvo u 29. minuti, da bi za izjednačenje u 71. minuti susreta pogodio bh. internacionalac Ljevaković. Ipak, Teplice su u samom finišu primile još dva pogotka, a strijelci su bili Linhart i Skoda.

Inače, Ljevaković od 2007. godine nosi dres Teplica, u koje je stigao iz zeničkog Čelika.

Prijateljska utakmica:

Teplice - Češke Budejovice 1:3 (Ljevaković 71. / Pesek 29., Linhart 89., Skoda 90.)