
Slaven Bilić slavio i u drugom susretu zaredom
Lokomotiv u odličnom susretu savladao Krasnodar
U drugom susretu 17. kola Ruske Premier lige, snage su odmjerili Lokomotiv Moskva i Krasnodar. Slavio je Lokomotiv 3:2.
Ova utakmica bila je biti, ili ne biti za trenera domaćih Slavena Bilića. Odlično je domaćin otvorio susret, a već u trećoj minuti susreta zatresla se mreža gostiju, strijelac je bio N'Doye. Međutim slavlje domaćih je trajalo samo sedam minuta, nakon odličnog centaršuta, mrežu Guilhermea je zatresao Schipitsin. Na novi pogodak čekali smo deset minuta, a u 20. N'Doye je po drugi put zatresao mrežu Krasnodara. odličnu priliku da dođe do trećeg gola, N'Doye je imao u 29. minuti, ali golman gostiju je izašao kao pobjednik. Do kraja prvog poluvremena mreže se više nisu tresle.
Samo tri minute igre u nastavku susreta trebale su gostima da zatresu mrežu Lokomotiva, a stijelac je nakon centaršuta bio Wanderson. Međutim, već nakon dvije minute igre, Lokomotiv dolazi do novog vodstva. Obina je iz slobodnog udarca zatresao mrežu mrežu, loše postavljenog Sintsyna. Do kraja je Lokomotiv zadržao prednost i slavio 3:2. Lokomotiv je tako došao do druge pobjede u nizu, a na posljednja tri meča domaćin je neporažen.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.