Lokomotiva nastavila niz bez poraza

17. kolo HNL-a

Odigran je prvi susret 17. kola 1. HNL, a Lokomotiva iz Zagreba je bila uspješnija od Zaprešića, rezultatom 2:0.

Zagrebačka Lokomotiva je u Maksimiru dočekala momčad Zaprešića, a krajnji rezultat glasio je 2:0. Domaći su došli u vodstvo preko Mislava Komorskog, u 24. minuti. Do kraja prvog poluvremena se više nisu tresle mreže.

Devet minuta nastavka bilo je dovoljno Nini Buleu da udvostruči prednost Lokomotive. Zagrebčanima je ovo bila treća uzastopna pobjeda, a na tabeli su preskočili svog današnjeg protivnika. Također, produžili su niz neporaženosti na četiri utakmice.