Ludi preokret Tottenhama protiv West Hama

Tottenham pobijedio West Ham

Fudbaleri Tottenhama pobijedili su West Ham s 3:2 u susretu 12. kola engleske Premier lige.

Fantastičan meč odigrala su ova dva tima, a na kraju je junak Harry Kane, koji je s dva gola u finišu donio trijumf Spursima.

Gosti su poveli u 24. minuti preko Antonija, a s rezultatom 1:0 se otišlo na odmor.

Na samom otvaranju drugog poluvremena Tottenham je izjednačio. Winks je pogodio za 1:1 u 51. minuti.

Novo vodstvo gostima je donio Lanzini s penala u 68. minuti, da bi u samom finišu Tottenham stigao do preokreta.

Kane je u 89. minuti pogodio za 2:2, da bi dvije minute kasnije Kane s penala pogodio za konačnih 3:2.