Ludnica u Toulouseu i pobjeda Lyona

Ligue 1

U sjajnnoj utakmici 35. kola francuske Ligue 1 Lyon je slavio u Toulouseu s 3:2.

Bez pogodaka završeno je prvih 45 minuta, a u nastavku golijada i dosta preokreta.

Prvo je Tisserand zabio za vodstvo domaćih u 50. minuti, ali Grenier u 73. i Lacazette u 80. donose Lavovima preokret.

Samo dvije minute nakon gola Lacazettea je Ben Yedder zabio za 2:2. Koju minutu kasnije, Tolisso donosi veliku pobjedu Lyona.

Lyon je ovom pobjedom došao na drugo mjesto sa 59 bodova i nastavlja borbu za Ligu prvaka, dok je Toulouse pretposljednji sa 33 boda i sve je dalje od ostanka u društvu najboljih.

Ligue 1, 35. kolo:

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Toulouse - Lyon 2:3 (Tisserand 50, Ben Yedder 82/ Grenier 73, Lacazette 80 , Tolisso 85)