Lyon deklasirao Angers
(Foto: EPA)

Uvjerljiva pobjeda

Lyon je u 2. kolu Ligue 1 pregazio Angers rezultatom 6:0.

Domaći tim je kao favorit ušao u ovaj meč, ali niko nije slutio da će tako lako da razbiju Angers.

Već u prvom poluvremenu je sve bilo gotovo. Lyon je poveo u 11. minuti golom Aouara, a zatim su pogađali Dembele (36.) i Depay (42.) za prednost od 3:0 na poluvremenu.

U nastavku još tri gola u mreži gostiju iz Angera. Depay i Dembele su pogodili četvrti i peti put, a trijumf je zaključio Jean Lucas u 72. minuti za konačnih 6:0.

Lyon je tako nakon dva odigrana kola pokazao snagu. Imaju dvije pobjede i sjajnu gol-razliku od 9:0.

U narednom kolu ovaj tim gostuje u Montpellieru...