Nerealno je šta je sve Lyon napravio, a nije pobijedio Marseille
Foto - EPA

Remi u derbiju

Lyon i Marseille remizirali su (1:1) u susretu 6. kola Ligue 1.

Gosti su bolje ušli u meč i poveli su preko Payeta u 16. minuti sa 0:1, ali Payet potom pravi veliku gluposti i dobija direktan crveni karton.

Uspio je Lyon da u 28. minuti izjednači preko Aouara, a zatim su krenuli žestoki napadi domaćeg tima.

Do kraja utakmice Lyon je dominirao. Stvarali su šanse, redale su se prilike, korneri, ali domaći jednostavno nisu mogli da dođu do gola.

Na kraju je ostalo 1:1 i Marseille može biti itekako zadovoljan bodom.