Lyon rutinski savladao Ajaccio

Peto kolo Ligue 1

Ekipa Lyona slavila je na svom Gerlandu u susretu petog kola francuske lige protiv Ajaccioa rezultatom 2:0.

Lyon je u vodstvo došao sredinom prvog poluvremena, tačnije u 25. minuti golom Dejana Lovrena. Asistenciju je upisao Grenier, a to je bio rezultat sa kojim se i otišlo na pauzu.

U nastavku susreta, domaći su bili bolji te su održavali svoju prednost, a u 75. minuti su je i udvostručili. Na asistenciju Malbranquea pogodio je Lopez. Do kraja nije bilo promjene rezultata te je Lyon upisao nova tri boda te nakon petog kolana svom kontu ima ukupno 13 bodova.