Lyon zgadio fudbal igračima Toulousea

Uvjerljiva pobjeda Lavova

Fudbaleri Lyona danas su na domaćem terenu pregazili Toulouse sa 5:1 u okviru 27. kola francuske Ligue 1.

Lyon je odigrao zaista sjajan meč i sasvim zasluženo ostvario vrlo uvjerljivu pobjedu.

Sve je počelo u 10. minuti kada je Memphis Depay postigao gol za vodstvo svog tima. Samo pet minuta kasnije Dossevi donosi izjednačenje gostima, a to je bilo sve što je Toulouse uradio u ovom meču.

Do kraja prvog djela susreta domaći postižu još dva gola i to preko Traorea i Fekira koji je pogodio sa penala.

U nastavku meča Lavovi ovjeravaju pobjedu golovima Dembelea iz 67. i 71. minute. Postigli su poslije toga još jedan gol, ali je isti poništen zbog ofsajda.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Lyon je ostao na trećem mjestu sa 49 osvojenih bodova, dok je Toulouse na poziciji broj 15 sa 28 bodova.