Srbija bizarnim golom povela u Mađarskoj

Autogol Nagyja

Eldar Ganibegović

Fudbalska reprezentacija Srbije večeras je započela pripreme za Svjetsko prvenstvo.

Na Puskas Areni u Budimpešti igraju prijateljsku utakmicu s Mađarskom, a nakon prvih 45 minuta imaju vodstvo od 0:1.

Jedini gol do sada na utakmici u 35. minuti postigli su Mađari, ali u svoju mrežu.

Izveden je korner, lopta dolazi do Aleksandra Mitrovića koji pogađa prečku, a onda bizarna smušenost domaćina i Nagy posprema loptu u svoju mrežu.

Nakon pregledavanja VAR snimke, utvrđeno je da je lopta prešla gol liniju i gol Orlovima je priznat.