Mahmutović strijelac u pobjedi Teplica nad Dynamom

Ljevaković asistirao

Češke Teplice porazile su njemačkog drugoligaša, Dynamo Dresden, s 2:0 u prijateljskoj utakmici.

Teplice su bile bolje, a prvu priliku propustili su preko Martina Jindračeka, zatim su neprecizni bili i Vaclav Ježdik te bh. internacionalac Aidin Mahmutović.

Ipak, u 31. minuti Mahmutović pogađa mrežu Nijemaca za vodstvo 1:0. Odlično je Mahmutovića uposlio Admir Ljevaković, još jedan bh. internacionalac u Češkoj. Inače, Mahmutović je obišao golmana i loptu zakucao u mrežu.

Potražite više informacija na temu 1. Liga:

U 51. minuti Alen Melunović postavlja končanih 2:0. Mahmutović i Ljevaković odigrali su prvih 45 minuta.